RIMA

امکانات سیستم مدیریت محتوای ریما

ریما مجموعه ای از بهترین امکانات را جهت مدیریت سایت برای شما فراهم آورده است

درج و تغییر سایز تصاویر

درج یک تصویر به آسانی کلیک بر روی یک دکمه و انتخاب فایل از روی سیستم است - بطوریکه هیچ گام اضافی مورد نیاز نیست. همچنینی شما می توانید تصاویری را از تصاویر موجود در مخزن محتوا، کتابخانه رسانه یا از وب سایت دیگر انتخاب کنید.

سیستم ریما از تغییر اندازه تصاویر شما حفاظت می کند بطوریکه مدیر محتوای سایت، فایل های با حجم بسیار زیاد را که منجر به کاهش سرعت بارگذاری صفحه می شود، نتواند بارگذاری کند. شما در این سیستم می توانید حداکثر سایز را برای هر فایل بارگذاری شده مشخص کنید که در این حالت سیستم به طور خودکار سایز تصویر را کاهش و در نتیجه مدت زمان بارگذاری را کاهش می دهد.

چنانچه شما تمایل به تغییر اندازه تصویر در یک فایل متنی دارید، فقط کافیست طول و ارتفاع تصویر را تغییر دهید و سیستم به طور خودکار سایز تصویر را تغییر می دهد بدون آنکه از فایل پرحجم اصلی استفاده کند. همچنین نسخه تغییر سایز شده بر روی هارد ذخیره می شود تا دیگر نیازی به تغییر سایز در استفاده های بعدی وجود نداشته باشد.

ذخیره و مدیریت فایل ها در سیستم

در سیستم مدیریت محتوای ریما، امکان مدیریت فایل های بارگذاری شده در هر کدام از اسناد موجود در محتوای کاری بسیار آسان است و همچنین می توانید ویژگی های بسیار قدرتمندی را به آن ها اختصاص دهید، مانند : بسته به نوع کاربرد فایل، شما این حق انتخاب را دارید که فایل ها در پایگاه داده، بر روی هارد سرور و یا هردو ذخیره شوند. برای انتقال سریع، می توانید فایل ها را بطور مستقیم از هارد یا هر حافظه موقت دیگری در سرور بازیابی کنید.

پشتیبانی از WebDAV برای ویراش مستقیم در محیط مایکروسافت آفیس

ریما از پروتکل جذاب WebDAV پشتیبانی می کند که به شما اجازه می دهد تا فایل ها از نوع فایل های با پسوند برنامه های مایکروسافت (Word, PowerPoint , ...) را بطور مستقیم باز کنید و آن ها را ویرایش و ذخیره کنید.

پیوست فایل در صفحه یا متن

هنگامی که یک تصویر را در یک متن درج می کنید یا یک فایل را در یک صفحه بارگذاری می کنید، فایل با صفحه مورد نظر و چرخه حیات آن پیوند می خورد. این بدین معناست که فایل نیز از نسخه بندی، گردش کاری، تنظیمات امنیتی و سایر ویژگی ها استفاده می کند به جای اینکه به صورت جداگانه ذخیره شود. اینکار منجر به آسان شدن مدیریت فایل هایی می شود که بخشی از صفحه هستند و کار مدیریت محتوا را برای مدیران سایت جهت حفظ سازگاری سایت آسان تر می کند.

مدیریت کتابخانه رسانه

اگر شما نیاز به مدیریت تعداد زیادی از فایل های تصویری دارید، مانند گالری تصاویر بزرگ، یا فایل های با تعداد زیاد مانند ویدئوها یا فایل هایی برای دانلود در وب سایت خودتان، می توانید این فایل ها را در کتابخانه رسانه ذخیره کنید. این فایل ها فقط بر روی دیسک به همراه ابر داده ذخیره شده در پایگاه داده، ذخیره می شوند بطوریکه بتوان به آن ها از طریق آدرس مستقیم دسترسی پیدا کرد.

نمایش گالری تصاویر

ریما گزینه های زیادی را برای نمایش گالری تصاویر و سایر فایل های چند رسانه ای در اختیار شما قرار می دهد. شما می توانید از گالری تصاویر با حالت LightBox یا از تصاویر چرخشی استفاده کنید همچنین می توانید وب پارت هایی را متناسب با نیاز خود و با استفاده از کتابخانه jQuery توسعه دهید تا تصاویر گالری با افکت های گوناگون نمایش داده شوند.

ویرایشگر تصویر مبتنی بر مرورگر

سیستم ریما از ویرایشگر تصویر مبتنی بر مرورگر پشتیبانی میکند که به مدیر محتوا این امکان را می دهد تا تصاویر را بطور مستقیم از طریق مرورگر و بدون استفاده از نرم افزار خاصی ویرایش و اصلاح کند، مانند : تغییر اندازه، چرخاندن یا خاکستری کردن تصاویر.

درج ویدئو ها

در سیستم ریما شما می تواید ویدئو های خود را جهت افزایش جذابیت وب سایت به محتوای متنی به آسانی اضافه کنید.