RIMA

امکانات سیستم مدیریت محتوای ریما

ریما مجموعه ای از بهترین امکانات را جهت مدیریت سایت برای شما فراهم آورده است

قابلیت استفاده آسان

این ماژول نیاز به ترکیب با ماژول ثالث ندارد. بازاریاب ها می توانند به آسانی بخش بندی مشتریان را از طریق یک پنل کاربر دوست تعریف کنند و می توانند هر کاری را بدون نیاز و اتکا به توسعه دهندگان در مرورگر خود انجام دهند.
همچنین بازاریاب ها می توانند بخش بندی های تعریف شده را در تمام ابزارهای بازاریابی آنلاین از قبیل ایمیل مارکتینگ، آزمون های A/B و MVT، شخصی سازی محتوا، امتیاز دهی و اتوماسیون بازاریابی استفاده کنند. همچنین این ماژول قابل ترکیب با سیستم های خارجی مانند CRM و ERP را دارد و بازاریاب می تواند از اطلاعات بخش بندی استفاده کند.

بخش بندی چند کاناله بازدیدکنندگان جهت افزایش بهره وری

در این ماژول بازاریاب ها می توانند تجارب شخصی سازی شده و دلخواه را در هر لحظه از طریق چندین کانال به بازدیدکنندگان ارائه کنند که اینکار منجر به افزایش تجربه و بهره وری بازدیدکننده می شود.

ایجاد بخش بندی های بسیار پیچیده

بخش بندی پیشرفته در سیستم ریما، امکان تعریف بخش بندی کاربران با استفاده از اطلاعات جمع آوری شده از طریق کانال های مختلف را به صورت بسیار پیشرفته در اختیار شما می گذارد. این اطلاعات شامل : تعداد بازدیدکنندگان، تعداد محتوا و رفتار های انجام شده در وب سایت مانند جستجوهای داخلی، صفحات بازدید شده، فرم های ارسال شده، فعالیت های انجام شده و ... هستند. زمانیکه بازاریاب ها از تمام قوانین ذکر شده در بالا استفاده کنند، توسعه دهندگان سیستم می توانند قوانینی بیشتری را در جهت بخش بندی تعریف و ایجاد کنند.