RIMA

راهکار جوامع آنلاین

این راهکار ابزارهایی را در اختیار شما قرار میدهد که بتوانید با استفاده از آنها انجمن های آنلاین را در قالب یک شبکه اجتماعی گسترده تر ایجاد و مدیریت کنید. یکی از مزیت های این راهکار امکان تولید ترافیک مفید و همچنین درک بهتر خواسته های مشتریان میباشد که از طریق مشارکت در فضای ایجاد شده به بحث و تبادل نظر می پردازند.امکاناتی نظیر وب لاگ ، انجمن/فروم گروه ها و ... به شما در راه رسیدن به اهدفتان کمک میکنند.

سیستم مدیریت محتوای ریما مجموعه ای کامل از انواع راه کارهای تحت وب است که تجربه ای متفاوت را برای کاربرانش به آرمغان می آورد.ریما سعی کرده است تا کاربر درگیر پیچیدگیهای فنی نشود و از کار بر روی سایت خود لذت ببرد.این بدان معنا است که شما میتوانید محیطی زیبا و لذت بخش را برای بازدیدکنندگان و مشتریانتان با صرف مدت زمان اندک ، فراهم کنید و بیشتر بر روی خواسته های آنها و توسعه کسب و کار الکترونیکی خود متمرکز شوید.

ویژگی های ممتاز

وبلاگ

در سیستم ریما، شما می توانید بلاگ های همکاری و شخصی را راه اندازی کنید و به خوانندگان خود این امکان را بدهید تا دیدگاه های خود را در مورد مطالب شما بیان کنند. همچنین می توانید هر تعداد بلاگ را مدیریت کنید و این امکان را به یک یا چنیدن کاربر بدهید تا مطلب جدید اضافه کنند و یا مطالب را با استفاده از RSS feed به اشتراک بگذارند و در نتیجه با بروز رسانی محتوا، مخاطبان خود را حفظ کنید. می توانید طراحی و گرافیک بلاگ خود را از صفر تا صد به طور کامل خودتان انجام دهید.

اطلاعات بیشتر

انجمن

ماژول انجمن در سیستم ریما  بازدیدکنندگان سایت شما را قادر می سازد تا در مباحث شرکت کنند، ایده های خود را به اشتراک بگذارند، بازخورد بگیرند یا از سایر کاربران کمک دریافت کنند. انجمن ها همچنین یک محیط برای کمک نفر به نفر(نظیر به نظیر) و اشتراک گذاری دانستنی ها را فراهم می کنند، اینکار موجب کاهش تعداد تماس های پشتیبانی تلفنی می شود.

اطلاعات بیشتر

گروه ها

ماژول گروه در سیتم ریما، این امکان را فراهم می کند تا اعضای یک اجتماع،  زیر بخش هایی در وب سایت را که به یک موضوع مشخص تخصیص داده شده را ایجاد کنند یا به آن ملحق شوند. گروه ها به کاربران کمک می کنند تا اطلاعات مربوط را پیدا کنند یا تجربیات و ایده های خود را با دیگران به اشتراک بگذارند.

اطلاعات بیشتر

تابلو اعلانات

تابلو اعلانات این امکان را به شما می دهد تا از مشتریان خود نسبت به مطالب وبلاگ، مقالات، اخبار، محصولات و سایر محتوای سایت خود بازخورد دریافت کنید. با سیستم رای دهی تعبیه شده در این ماژول، همچنین می توانید نظرات و دیدگاه های مطرح شده توسط کاربران را نسبت به محصولات دریافت و از آن استفاده کنید.

اطلاعات بیشتر

ترکیب با شبکه های اجتماعی

راهکار ارتباطات آنلاین سیستم ریما، شما را قادر می سازد تا المان های شبکه های اجتماعی را در وب سایت خود ترکیب کنید. ارائه یک لینک میان وب سایت و مشتریان، دست آوردهای زیادی برای شما به ارمغان می آورد. اینکار شما را قادر خواهد کرد تا با مشتریان در یک سطح بسیار شخصی تر ارتباط برقرار کنید که بینش عمیق تری نسبت به فعالیت های مشتریان را به شما می دهد، همچنین مشتریان را به بحث و تبادل نظر در مورد برند شما ترغیب می کند.

اطلاعات بیشتر