RIMA

راهکار تجارت الکترونیک

این راهکار به شما امکان میدهد تا طراحی نمای ظاهری سایت و ساختار فروشگاه خود را بصورت همزمان مشاهده کنید.قابلیت اتصال به سیستم های خارج از سایت ، راه های آسان پرداخت و پشتیبانی از زبان های مختلف بدان معنی است که ایجاد یک فروشگاه آنلاین برای خرده فروشی و ... حتی در گستره جهانی بسیار آسان تر از آن چیزی است که شما تصور می کنید.

سیستم مدیریت محتوای ریما مجموعه ای کامل از انواع راه کارهای تحت وب است که تجربه ای متفاوت را برای کاربرانش به آرمغان می آورد.ریما سعی کرده است تا کاربر درگیر پیچیدگیهای فنی نشود و از کار بر روی سایت خود لذت ببرد.این بدان معنا است که شما میتوانید محیطی زیبا و لذت بخش را برای بازدیدکنندگان و مشتریانتان با صرف مدت زمان اندک ، فراهم کنید و بیشتر بر روی خواسته های آنها و توسعه کسب و کار الکترونیکی خود متمرکز شوید.

ویژگی های ممتاز

فرآیند پرداخت

این امکان جهت انجام مبادلات و خرید های آنلاین در راهکار تجارت اللکترونیک به شما ارائه شده است.

اطلاعات بیشتر

تعریف مشخصه های محصول

با استفاده از این روش موجود در راهکار تجارت الکترونیک شما می توانید ویژگی هایی را برای محصول خود تعریف کنید تا مشتری بتواند با استفاده از این ویژگی ها مانند : رنگ، اندازه، قیمت و ... محصول مورد نظر خود را یافته و انتخاب نماید.

اطلاعات بیشتر

تخفیفات

با اعمال تخفیفات و تبلیغات مناسب، شما می توانید قیمت های عالی به مشتریان بدون به خطر انداختن خط مشی های خود پیشنهاد دهید. راهکار تجارت الکترونیک ریما به شما این امکان را می دهد تا انواع مختلفی از تخفیفات را مدیریت و اعمال کنید و آن ها را در جهت افزایش خرید مشتریان، افزایش تعداد سفارشات ، افزایش فروش، افزایش سود و افزایش بازدیدکننده هایی که خرید خود را تکرار می کنند، پیشنهاد و ارائه دهید.

اطلاعات بیشتر