RIMA

بلاگ

نکات مهم و مقالات، همه چيز درباره مارکتينگ، وب ، سئو و ...

وب سایت و اهمیت آن در موفقیت کسب‌وکار شما

1397/12/23 . ديدگاه ها : 0

اکثر مشتریان به دنبال اطلاعاتی هستند که به آن‌ها کمک می‌کند تا تصمیم‌های هوشمندانه ‌تری در خرید بگیرند . در حقیقت ، طبق آمار منتشر شده توسط بنیاد تجارت الکترونیک، ۸۸ % از مصرف کنندگان قبل از خرید آنلاین یا خرید فروشگاهی در مورد محصول مد نظر خود تحقیق خواهند کرد . این گرایش رفتاری در خرید بر اهمیت وب سایت برای کسب و کارهای امروزی تاکید می‌کند .
اگر می‌خواهید شرکت شما در بازار مدرن امروزی موفق باشد ، باید یک وب سایت حرفه‌ای داشته باشید . وب سایت شما ستون فقرات کسب‌وکار شما است و تمام فعالیت‌های بازاریابی دیجیتال شما را پشتیبانی می‌کند . در زیر ، اهمیت یک وب سایت برای موفقیت کسب‌وکار شما و آنچه که باید در مورد شروع کاربا یک وب سایت حرفه‌ای برای کسب‌وکار خود بدانید را مورد بحث قرار می‌دهیم .
 

اهمیت یک وب سایت برای بازاریابی

اهمیت وب سایت برای بازاریابی به هر جنبه از استراتژی بازاریابی دیجیتال شما تعمیم می‌یابد و بعنوان هسته اصلی حضور شما در فضای مجازی ، هر نوع اطلاع رسانی ، محتوا ، و یا آگهی تبلیغاتی که در فضای مجازی قرار می‌دهید ، میتواند مصرف‌کننده را به وب سایت شما هدایت کند. به این ترتیب ، مهم است که وب سایت شما ایده‌ای روشن درباره آنچه که شرکت شما انجام میدهد و نوع محصولات و یا خدماتی که ارائه می‌دهد ، در اختیار مشتریان قرار بدهد. اجازه دهید با بازاریابی در شبکه های اجتماعی شروع کنیم. اگر چه شما از سایت‌های ارتباط جمعی برای دسترسی و تعامل با مصرف کنندگان استفاده می‌کنید ، اما در عین حال باید جایی وجود داشته باشد که هرموقع مصرف کنندگان می‌خواهند درباره کسب‌وکار شما اطلاعات بیشتری کسب کنند ، به آنجا مراجعه کنند. مشابه پستی که ما در یک شبکه اجتماعی منتشر کرده ایم. ما به مشتریان می‌گوییم که یک شرکت طراحی وب سایت هستیم ، اماممکن است آنها اصلا ندانند که طراحی وب سایت چیست، پس ما لینک وب سایت خود را در اختیار آنها قرار میدهیم تا بتوانند با دنبال کردن آن به اطلاعات مورد نیازشان دسترسی پیدا کنند و اطلاعات بیشتری درباره موضوع کاری ما بدست بیاورند.
وب سایت شما به عنوان "پایگاه"ی عمل می‌کند که در آن شما می‌توانید درصورت تمایلِ مشتری به خرید یا کسب اطلاعات بیشتر، او را به آن پایگاه هدایت کنید. اهمیت وب سایت برای بازاریابی محتوایی نیز قابل‌توجه است. محتوا نیازمند مکانی برای قرار گرفتن است. فرقی نمکند پست‌های بلاگ باشد و یا توضیحات محصول ، درهرحال شما به جایی نیاز دارید که بتوانید آن اطلاعات را نمایش دهید تا مشتریان بالقوه بتوانند آن را پیدا کنند. وب سایت شما مناسب ترین مکانی است که شما از آن میتوانید برای ارائه محتوای خود به مشتریان هدفتان استفاده کنید و اطلاعات ارزشمندی که میتواند مخاطب را ترغیب به خرید از شما کند ، در اختیارش قرار دهید. درست مانند همین پستی که در حال حاضر در حال مطالعه آن هستید و اطلاعات بیشتری را در اختیار شما قرارمیدهد. همچنین وب سایت نقش مهمی در بازاریابی ایمیلی شما ایفا می‌کند. اگر از بازاریابی ایمیلی برای جذب مشتریان جدید یا تشویق آنها به خرید مجدد استفاده می‌کنید ، پس باید جایی داشته باشید که بتوانید آنها را به خریدار تبدیل کنید.وب سایت شما بهترین مکانی است که در آن میتوانید در هر زمان که خواستید به کسانی که مشترک خبرنامه سایت شما شده اند یا ایمیل خود را در سایت شما ثبت کرده اند اطلاع رسانی کنید و یا از این طریق آنها را تشویق به انجام خرید کنید. شما میتوانید این کار را از طریق خبرنامه های هفتگی خود انجام دهید.
ما هر هفته ، اطلاعات جدیدتری در مورد خدماتی که در ریما ارائه میدهیم به مشترکین خود می‌فرستیم تا آن‌ها بتوانند اطلاعات بیشتری درمورد کاری که ما انجام میدهیم بدست بیاورند. آن‌ها این کار را با کلیک روی لینک‌هایی که به وب سایت ما هدایت میشوند، انجام می‌دهند.
حتی تبلیغات کلیکی شما هم نیاز به مکانی دارد که در انجا بتوانید مشتریان بالقوه خود را تبدیل به خریداران بالقوه کنید. تبلیغات کلیکی یک راه عالی برای پیدا کردن مشتریانی است که به احتمال زیاد علاقه‌مند به محصولات یا خدمات شما هستند. اما شما باید یک وب سایت داشته باشید که بتوانید این مشتریان را به هنگام کلیک بر روی تبلیغاتتان به مکانی داخل سایت هدایت کنید. چه اینه مقصد کلیلک یک صفحه ساده تبلیغاتی باشد یا صفحه مربوط به محصول ، تبلیغات باید یک مقصد بر روی سایت داشته باشد.همچنین آگهی شما برای اینکه اطلاعات بیشتری را برای مشتری فراهم کند ،می‌تواند چندین مقصد داشته باشد و داده ها و اطلاعات بیشتری که ممکن است کاربر به دنبال آنها باشد را دربر بگیرد. هدف نهایی شما در وب سایت این است که به تمام سوالات کاربران و بازدیدکنندگان خود با اطلاعاتی که ارائه می‌کنید، پاسخ دهید. اهمیت بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو ( SEO ) هم متکی به عملکردی است که تاکتیک های بازاریابی از خود ارائه میدهند. هنگامی که مشتریان از موتور جستجو برای تحقیق در مورد محصولات ، خدمات ، برندها و یا هر چیز دیگری استفاده می‌کنند ، موتور جستجو لیستی از صفحات مرتبط با این موضوعات را در اختیار آنها قرار می‌دهد. بنابراین ، اگر می‌خواهید بخشی از این ترافیک را به سمت کسب‌وکار خود هدایت کنید، به یک وب سایت نیاز دارید تا آن ترافیک را به سمت کسب و کار شما هدایت کند.
در پست بعدی به اهمیت یک وب سایت در زمینه فروش خواهیم پرداخت.
 

اين مقاله را به اشتراک بگذاريد :

دیدگاه ها در حال حاضر هیچ دیدگاهی برای پست وبلاگ وجود ندارد.
Security code