RIMA

بلاگ

نکات مهم و مقالات، همه چيز درباره مارکتينگ، وب ، سئو و ...

6 دلیل که شما را برای طراحی و ساخت وب سایت های خود، ترغیب به استفاده از سیسم ریما می کند.

1400/09/11 . ديدگاه ها : 0

پس از سال ها تجربه در توسعه وب سایت های مبتنی بر سیستم مدیریت محتوای ریما (RIMA)، برخی از دلایلی که شما را برای طراحی و ساخت وب سایت، ترغیب به استفاده از این سیستم می کند با شما مشتریان گرامی به اشتراک می گذاریم :

1- قابلیت استفاده آسان :


اگر شما بهترین وب سایت را برای یک مشتری طراحی کنید ولی مشتری توانایی استفاده از آن را نداشته باشد، عملا این سایت هیچ کارایی برای مشتری نخواهد داشت و منجر به شکست پروژه خواهد شد. سیستم ریما دارای ویژگی های منحصربفرد و اعجاب انگیزی است که استفاده از آن را برای همه افراد آسان تر از هر سیستم مدیریت محتوای دیگری میکند. هر کس که تا به کنون از اینترنت استفاده کرده و دارای مهارت های لازم برای ایجاد و بروز رسانی صفحات، افزودن محتوای داینامیک و پویا باشد از ویژگی ها و قابلیت های این سیستم شگفت زده خواهد شد.

2- قابلیت های سفارشی سازی :


بخش مدیریت سیستم از دو قسمت تشکیل شده است. بخش مدیریت سایت (که جهت توسعه و پیکربندی سایت استفاده می شود) و بخش میزکاری (که برای بروز رسانی محتوا و اطلاعات استفاده می شود). میز کاری بطور کامل قابلیت سفارشی سازی را دارد بطوریکه به مدیران اجازه می دهد تا متناسب با نیاز و تجربه کاربر، محیط میز کاری را سفارشی سازی کنند. "ویرایشگران محتوا" وب سایت می توانند طوری تنظیم شوند که از طریق محتوا به بخش های محتوایی دسترسی داشته باشند. "مدیران" وب سایت می توانند سریعا به اسنادی که در انتظر تایید آن هاست، از طریق ویژگی "میز کار من" دسترسی پیدا کنند. این نوع سفارشی سازی خطرات امنیتی را کاهش می دهد و به کاربران اجازه می دهد تا بلافاصله محتوایی را که مسئولیت آن را بر عهده دارند بروز رسانی کنند. هر چقدر تعداد مدیران کمتر باشد به معنی بالا رفتن سرعت بروز رسانی محتوا و کاهش میزان اتلاف زمان است.

3- انتقال محتوا :


یکی از چالش های بروز رسانی محتوا بر روی یک سایت، تلاش های مکرر برای انتقال تغییرات از یک محیط (کامپیوتر محلی) به محیط دیگر (سرور) است. اغلب شرکت ها، محیط های متفاوتی برای انتقال محتوا و انتشار بر روی سایت دارند. در سیستم ریما، انتشار اطلاعات از یک محیط به محیط جدید به راحتی و از طریق بخش انتقال محتوا و با استفاده از ویژگی وظایف زمانبندی شده انجام می شود. این فرآیند می تواند به صورت روزانه یا ساعتی انجام شود به صورتیکه بهره وری به شدت افزایش می یابد. این کار زمان اجرایی را به حداقل می رساند و به یک شرکت این امکان را می دهد تا به راحتی یک فرآیند جامع برای بروز رسانی و توسعه را تعریف کنید.

4- گردش کار : 


فرایند گردش کار در سیستم ریما، این امکان را به یک محتوای تولید شده می دهد تا از طریق مراحل از پیش تعریف شده، گام به گام انتقال یابد. در این سیستم، این مراحل به آسانی ایجاد شده و پیکربندی می شوند و به آسانی بر روی هر نوع محتوا یا محتواهایی قابل اعمال کردن هستند. یک ویرایشگر محتوا می تواند تغییراتی را بر روی یک محتوا ایجاد کند و سپس محتوا را جهت تایید توسط مدیر، به مدیر سایت ارسال کند. مدیر به صورت خودکار توسط سیستم از تغییرات انجام شده بر روی محتوا آگاه می شود و می تواند محتوا را ویرایش کند و یا محتوا را برای انجام اصلاحات به ویرایشگر مرجوع کند یا تغییرات را بر روی سایت منتشر کند و یا حتی محتوای ویرایش شده را مجددا ویرایش کند. همچنین فرآیند گردش کار قابل پیکربندی به چندین مرحله می باشد که باید قبل از انتشار محتوا بر روی سایت، این مراحل به طور کامل طی شوند.

5- جستجوی هوشمند :


جستجوی هوشمند در سیستم ریما، یک قابلیت جستجوی متنی، مبتنی بر Lucene است که منجر به افزایش سرعت تجزیه و تحلیل محتوا سایت می شود. با استفاده از این ماژول، محتوای تعریف شده در سیتم، شاخص گذاری شده و در سیستم ذخیره می شود تا به جستجوی سریعتر از روش های میتنی بر پایگاه داده برسد. نتایج جستجو را می توان طوری تنظیم نمود که فقط نتایج مرتبط با محتوا و تصاویر را نمایش دهد. سیستم ریما به طور مداوم نتایج جستجو را به روز رسانی می کند تا تغییرات جدید در محتوای وب سایت قابل مشاهده در نتایج جستجو باشد.

6- امکانات :


سیستم ریما یکی از قدرتمندترین سیستم های مدیریت محتوا مبتنی بر ASP.NET در ایران است. سیستم ریما امکاناتی همچون تجارت اکترونیک، وبلاگ نویسی، انجمن ها، پیام رسانی و تعدادی از قابلیت های حیاتی دیگر را در خود جای داده است. در صورتی که لایسنس خریداری شده برای این سیستم نامحدود باشد، شرکت ها و مشتریان دسترسی کاملی به تمام امکانات خواهند داشت و می توانند بسیار سریع قابلیت های جدیدی را به وب سایت خود اضافه کنند.

بسیاری از سیستم های مدیریت محتوا نیازمند یک سری افزونه برای در اختیار گذشتن امکانات هستند، درست برخلاف سیستم ریما که نیازی به هیچ گونه افزونه نیست. در صورتیکه یک شرکت تصمیم بگیرد که یک ماژول را بعدها به سیستم اضافه نماید، فقط نیازمند یک بروزرسانی ساده در لایسنس خواهد یود و پس از آن تمامی امکانات برای آن شرکت باز خواهد شد.

داشتن چنین مجموعه وسیعی از ویژگی ها، به یک شرکت اجازه می دهد تا بر روی کار خود تمرکز کند نه بر روی کنارهم قراردادن قابلیت های تازه افزوده شده و عملکرد آن ها.

اين مقاله را به اشتراک بگذاريد :

دیدگاه ها در حال حاضر هیچ دیدگاهی برای پست وبلاگ وجود ندارد.
Security code