RIMA

بلاگ

نکات مهم و مقالات، همه چيز درباره مارکتينگ، وب ، سئو و ...

هزینه طراحی و پیاده سازی وب سایت در سیستم ریما چقدر است؟

1400/08/30 . ديدگاه ها : 1

یکی از مسائل مهم برای مشتریان آگاهی از هزینه های راه اندازی وب سایت از طریق سیستم مدیریت محتوا ریما می باشد. توجه به این نکته ضروری است که وب سایت های تولید شده در این سیستم صفحات استاتیک نیستند بلکه برنامه های وب پویا (داینامیک) هستند و برنامه وب پویا نیازمند طراحی، توسعه و آزمایش هستند. با توجه به نیازهای کسب و کار شما، هزینه وب سایت های ریما می توانند به طور گسترده ای متناسب با اندازه و در نهایت پیچیدگی وب سایت شما متفاوت باشند. پس با توجه به به این مسائل، یک وب سایت در سیستم ریما چه هزینه هایی خواهد داشت؟ در جهت حفظ سادگی، قصد داریم طبقه بندی هزینه ها را به سه نوع سایت تقسیم کنیم : استاندارد، متوسط، بزرگ.


1- وب سایت های استاندارد :


یک وب سایت استاندارد تولید شده توسط سیستم ریما با طراحی دلخواه در حدود 9،000،00 - 16،000،000 تومان هزینه خواهد داشت. هزینه ها به شدت وابسته به اطلاعات معماری، سطح طراحی گرافیکی مورد نیاز، نوع محتوا و ویژگی هایی است که شما برای وب سایت خود در نظر می گیرید. این نوع وب سایت ها اغلب بین 5-10 قالب صفحه و ویجت های دلخواه دارند. وب سایت های استاندارد وب سایت هایی همچون وب سایت های شخصی یا رزومه، وب سایت های معرفی، وب سایت های آزمایشگاهی، وب سایت های شرکتی، پورتال های سازمانی کوچک و سایر انواع وب سایت ها که بیشتر جنبه معرفی دارند ، شامل این دسته از وب سایت ها می شود.

2- وب سایت های متوسط در سیستم ریما


یک وب سایت متوسط تولید شده در سیستم ریما هزینه ای مابین 16،000،000-60،000،000 میلیون تومان دارد. این سایت ها می توانند شامل فروشگاه های ساده، وب سایت های استاندارد ذکر شده در بالا با قابلیت ترکیب با سیستم های ثالث، پیکربندی ویژگی های بازاریابی آنلاین، یکپارچه سازی پیشرفته با شبکه های اجتماعی باشند. این نوع وب سایت ها اساسا 10- 20 نوع قالب با ویجت های دلخواه دارند.

3- وب سایت های بزرگ :

وب سایت های بزرگ که توسط سیستم ریما تولید می شوندهزینه ای از 60،000،000 تومان به بالا خواهند داشت. این وب سایت ها دارای یکپارچگی قابل توجهی با سیستم های ثالث، همگام سازی داده ها به صورت Real time، سفارشی ساز بازاریابی آنلاین و قابلیت های اختصاصی می باشند.وب سایت هایی همچون فروشگاه های اینترنتی بزرگ، شبکه های اجتماعی، پورتال های سازمانی / دولتی و ... از این دسته وب سایت ها هستند. این نوع وب سایت ها نوعا بیش از 20 نوع قالب صفحه و ویجت های دلخواه دارند.

4- وب سایت های ارزان قیمت


وب سایت های ارزان قیمتی که در سیستم مدیریت محتوای ریما تولید می شوند، وب سایت هایی هستند که از قبل طراحی شده و امکان فروش به چندین نفر را دارند، به این ترتیب هزینه کلی وب سایت سرشکن شده و مشتری هزینه کمتری بابت داشتن یه وب سایت پرداخت خواهد کرد. در این نوع وب سایت ها امکانات پایه متناسب با نوع صنف و قابلیت سایت در سامانه قرار داده شده است و در صورت نیاز، مشتری می تواند با انتخاب بسته های پشتیبانی (دلخواه است) که در هنگام خرید سایت به مشتری پیشنهاد می شود، امکان توسعه و پشتیبانی های قویتری برای وب سایت خود فراهم آورد. توجه به این نکته ضروریست که همه وب سایت ها در هنگام راه اندازی اولیه دارای پشتیبانی رایگان به مدت 2 ماه هستند و پس از اتمام این مدت زمان، زمان پشتیبانی آن ها که در هنگام خرید انتخاب کرده اند، مورد نظر خواهد بود.

اين مقاله را به اشتراک بگذاريد :

دیدگاه ها

پورتال سازمانی سیگما

1398/08/02 12:23:28 ب.ظ

تشکر بابت نگارش و انتشار مقاله بسیار مفیدتون. البته طراحی و راه اندازی پورتال های سازمانی بیشتر بدرد شرکتهای خیلی بزرگ و سازمان ها میخوره که نیاز به میز خدمت و سامانه های آنلاین داشته باشن

گزارش توهین
Security code