RIMA

راهکار اینترانت و همکاری

راهکار اینترانت و همکاری، قدرت کار تیمی و هماهنگ را بدون فرآیندهای دردسر آفرین در اختیار شما قرار میدهد.با بهره گیری از سهولت مدیریت پروژه ها ، قابلیت یکپارچه شدن با SharePoint ، همکاری های پیشرفته گروهای کاری و ارائه صفحات اختصاصی برای دپارتمانها با قابلیت اختصاصی سازی ، ریما یک روش ساده و هوشمند را ارائه میدهد.

سیستم مدیریت محتوای ریما مجموعه ای کامل از انواع راه کارهای تحت وب است که تجربه ای متفاوت را برای کاربرانش به آرمغان می آورد.ریما سعی کرده است تا کاربر درگیر پیچیدگیهای فنی نشود و از کار بر روی سایت خود لذت ببرد.این بدان معنا است که شما میتوانید محیطی زیبا و لذت بخش را برای بازدیدکنندگان و مشتریانتان با صرف مدت زمان اندک ، فراهم کنید و بیشتر بر روی خواسته های آنها و توسعه کسب و کار الکترونیکی خود متمرکز شوید.

ویژگی های ممتاز

کارگروه ها

ماژول TeamWork یا کار گروه این امکان را به شما می دهد تا مکانی ایجاد کنید که کارمندان یا شرکاء شما بتوانند بر روی پروژه تعریف شده همکاری کنند، ایده های خود را به اشتراک بگذارند و اسناد خود را بارگذاری کنند. این ماژول همانند یک شبکه اجتماعی کوچک عمل می کند و تیم کاری را قادر می سازد تا بر روی یک پروژه با یکدیگر همکاری کنند.

اطلاعات بیشتر