RIMA

راهکارهای ریما برای دنیای وب

ریما مجموعه ای بهترین راهکارهای وب را برای شما به ارمغان آورده است

سیستم مدیریت محتوای ریـما

سیستم مدیریت محتوای ریـما

هر آنچه که از یک سیستم مدیریت محتوا انتظار دارید

سیستم مدیریت محتوای ریما مجموعه ای کامل از انواع راه کارهای تحت وب  ومبتنی بر تکنولوژی ASP.NET است که تجربه ای متفاوت را برای کاربرانش به ارمغان می آورد.ریما سعی کرده است تا کاربر درگیر پیچیدگی های فنی نشود و از کار بر روی سایت خود لذت ببرد.این بدان معنا است که شما میتوانید محیطی زیبا و لذت بخش را برای بازدیدکنندگان و مشتریانتان با صرف مدت زمان اندک ، فراهم کنید و بیشتر بر روی خواسته های آنها و توسعه کسب و کار الکترونیکی خود متمرکز شوید.

مدیریت محتوای سایت

مدیریت محتوای سایت

قابلیت های بیشماری که در این راهکار نسبت به سایر سیستم ها ارائه شده است به شما امکان میدهد تا بتوانید از طریق ابزارها و کانالهای مختلف یک حس خوب و به یادماندنی را به مشتریانتان انتقال دهدید.این راه کار در بخش مدیریتی بگونه ای جاسازی و پیاده سازی شده است که حس راحتی و انعطاف پذیری فوق العاده را در راستای مدیریت محتوای سایتتان به شما میدهد و شما را از صرف زمان زیاد و منابع دیگر بی نیاز میکند.

بیشتر بدانید

تجارت الکترونیک

تجارت الکترونیک

این راهکار به شما امکان میدهد تا طراحی نمای ظاهری سایت و ساختار فروشگاه خود را بصورت همزمان مشاهده کنید.قابلیت اتصال به سیستم های خارج از سایت ، راه های آسان پرداخت و پشتیبانی از زبان های مختلف بدان معنی است که ایجاد یک فروشگاه آنلاین برای خرده فروشی و ... حتی در گستره جهانی بسیار آسان تر از آن چیزی است که شما تصور می کنید.

بیشتر بدانید

بازاریابی آنلاین

بازاریابی آنلاین

با استفاده از راهکار بازاریابی آنلاین ارائه شده در ریما ، یک نمای 360 درجه کامل و یکپارچه از مشتریان خود را در اختیار دارید ، همچنین می توانید یک نگرش بهنگام و عملی برای حصول اطمینان از میزان رضایتمندی و میزان حس خوب ارائه شده به مشتری داشته باشید و با توجه به اولویت های مشتری ، محتوای دلخواه وی را در اختیارش قرار دهید. با بهره گیری ازسیستم آمارگیر قدرتمند ، سیستم امتیازبندی مشتیریان بالقوه ، و اتوماسیون بازاریابی می توانید مشتریان بالقوه خود را افزایش دهید ، پویش های خود را تجزیه و تحلیل و بهبود دهید تا بتوانید پیام درست را به افراد درست در زمان درست برسانید.

بیشتر بدانید

اینترانت و همکاری

اینترانت و همکاری

راهکار اینترانت و همکاری، قدرت کار تیمی و هماهنگ را بدون فرآیندهای دردسر آفرین در اختیار شما قرار میدهد.با بهره گیری از سهولت مدیریت پروژه ها ، قابلیت یکپارچه شدن با SharePoint ، همکاری های پیشرفته گروهای کاری و ارائه صفحات اختصاصی برای دپارتمانها با قابلیت اختصاصی سازی ، ریما یک روش ساده و هوشمند را ارائه میدهد.

بیشتر بدانید

جوامع آنلاین

جوامع آنلاین

این راهکار ابزارهایی را در اختیار شما قرار میدهد که بتوانید با استفاده از آنها انجمن های آنلاین را در قالب یک شبکه اجتماعی گسترده تر ایجاد و مدیریت کنید. یکی از مزیت های این راهکار امکان تولید ترافیک مفید و همچنین درک بهتر خواسته های مشتریان میباشد که از طریق مشارکت در فضای ایجاد شده به بحث و تبادل نظر می پردازند.امکاناتی نظیر وب لاگ ، انجمن/فروم گروه ها و ... به شما در راه رسیدن به اهدفتان کمک میکنند.

بیشتر بدانید

بستر نرم افزاری

بستر نرم افزاری

ریما یک سیستم مدیریت محتوای همه کاره است که قابلیت های منحصربفردی از قبیل ، مجموعه ای از امکانات بی نظیر و قابلیت سفارشی سازی در هر سطح را برای ایجاد سریع وب سایت ها ارائه میدهد.این سیستم مدیریت محتوا مبتنی بر تکنولوژی ASP.NET بوده و بگونه ای طراحی شده است که میتواند با هر نوع سیستم back-endی ترکیب شود.بدین تریب انعطاف پذیری فوق العاده را در اختیار برنامه نویسان و توسعه دهندگان قرار میدهد.

بیشتر بدانید