RIMA

امکانات سیستم مدیریت محتوای ریما

ریما مجموعه ای از بهترین امکانات را جهت مدیریت سایت برای شما فراهم آورده است

تسریع در بارگذاری صفحه با تغییر خودکار سایز تصاویر

همه تصاویر موجود در صفحه به طور خودکار متناسب با ابعاد دستگاه نمایش تغییر سایز می دهند که اینکار باعث کاهش چشمگیر زمان بار گذاری سایت می شود. با اینکار دیگر نیازی به تنظیم دستی ابعاد تصویر نیست.

پیش نمایش سایت بر روی انواع ابزار ها با صفحه نمایش متفاوت

در حالت پیش نمایش موبایل، مدیران محتوا می توانند مشاهده کنند که وب سایت در دستگاه های گوناگون و سایز صفحات متفاوت چطور دیده می شود. اینکار باعث صرفه جویی در زمان شده و در صورت نیاز این اجازه داده می شود تا محتوا سریعا متناسب با دستگاه نمایش مجددا تنظیم شود.

تشخیص پیشرفته دستگاه های نمایش

نه تنها پیاده سازی سایت های موبایل دوست با عملکرد بالا برای توسعه دهندگان در سیستم ریما کار ساده ای است بلکه با پیاده سازی داده های دستگاه ها در سایت 51degrees.mob، وب سایت شما به طور خودکار قادر به تشخیص دستگاهی خواهد بود که بازدید کننده از آن استفاده کرده است. اینکار به شما کمک می کند تا تجربه لذت بخش مشتری در وب سایت شما افزایش یابد.

طراحی واکنشگرا

با قابلیت طراحی واکنشگرا در سیستم ریما، وب سایت شما به طور خودکار متناسب با سایز صفحه نمایش دستگاه، تطبیق می یابد و به آسانی از صفحه دسکتاپ به پلتفرم موبایل تغییر حالت می دهد. با طراحی واکنشگرا، شما یکبار وب سایت خود را ایجاد می کنید و به آن اجازه می دهید تا با انواع سایز صفحه نمایش و ابزارها تطابق یابد.

قابلیت سفارشی کردن چینش اطلاعات در موبایل

در کنار طراحی واکنشگرا، توسعه دهندگان می توانند نحوه چینش صفحه وب را در طرف سرور کنترل کنند. تعریف انواع چینش ویژه موبایل برای پروفایل های دستگاه های خاص به شما این اطمینان را می دهد که صفحات فقط شامل محتواهایی است که برای آن دستگاه تعریف شده اند. به عبارتی اطلاعاتی نمایش داده می شود که در چینش نوع خاص دستگاه نمایش، باید نمایش داده شوند. در نتیجه سرعت بارگذاری کاهش می یابد. اینکار در وب سایت هایی مناسب است که اساسا دستگاه موبایلی برای آنها تعریف یا ایجاد نشده است.