RIMA

امکانات سیستم مدیریت محتوای ریما

ریما مجموعه ای از بهترین امکانات را جهت مدیریت سایت برای شما فراهم آورده است

ابزارک ها یا همان ویجت ها

ابزارک ها نوع خاصی از وب پارت ها هستند که توسط مدیران محتوا مورد استفاده قرار میگیرند.آنها دارای مجموعه ای از صفات ساده شده هستند. همه کاری که شما باید انجام دهید این است که صفت های وب پارت را پیاده سازی کرده و اینکه چه کسی از ابزارک ها می تواند استفاده کند را پیکربندی کنید.

 

درباره ابزارک ها بیشتر بدانید

استفاده از وب پارت ها در Visual Studio

وب پارت ها در واقع همان کنترل های کاربری استاندارد در NET. هستند و این بدین معنی است که  شما میتوانید از آن ها در قالب های صفحات از نوع ASPX  یا سایر صفحات ASPX استفاده کنید.

امکان تعریف نمای وب پارت ها بصورت دلخواه

شما می توانید کدهای HTML تولید شده توسط وب پارت ها را از طریق واسط کاربری ویرایش و تغییر دهید. اینکار به شما این امکان را می دهد تا دیالوگ های وب پارت را بدون بازنویسی کدهای وب پارت و خطر تصادم در هنگام بروز رسانی سیستم، انواع چینش های مختلف را تغییر دهید.

بکشید ، رها کنید بعد پیکربندی کنید

میتوانید وب پارت ها را بکشید و آنها را داخل ناحیه های مشخص رها و سپس از طریق واسط کاربری آنها را به دلخواه خود پیکربندی کنید.

وب پارت های تولید شده توسط کاربر

شما میتوانید با استفاده از ویژوال استودیو وب پارت های دلخواه و موردنیاز خود را تولید کنید. وب پارت ها کنترل های کاربری در دات نت هستند که از کلاس CMSAbstractWebpart مشتق شده اند.