RIMA

امکانات سیستم مدیریت محتوای ریما

ریما مجموعه ای از بهترین امکانات را جهت مدیریت سایت برای شما فراهم آورده است

ایجاد سایت های کوچک فقط در چند دقیقه

شما می توانید قالب های وب سایت خود را به آسانی ایجاد کنید  و زمانیکه نیاز به افزودن یک سایت دیگر یا یک سایت کوچک (زیر سایت) دارید این قالب ها را توسعه دهید. قالب ها شامل ساختار سایت، طراحی، محتوای از پیش تعریف شده و سایر ویژگی های مورد نیاز وب سایت می باشند.

به آسانی محتوا، کدها و اعتبار نامه ها را به اشتراک بگذارید

شما به راحتی می توانید محتوا، کد و طراحی را میان چندین سایت به اشتراک بگذارید به گونه ای که نام تجاری و  پیام یکسان در کل سایت های شما حفظ شود. شما می توانید به آسانی میان سایت ها فقط با یک نام کاربری و رمز عبور جابه جا شوید و کاربرانی را که می خواهید محتوای هر سایت را ویرایش کنند به سایت اختصاص دهید.

محیط اجاره ای

سیستم مدیریت محتوای ریما این اجازه را می دهد تا وب سایت ها را برای چندین مشتری در یک سیسم نصب شده ایجاد و مدیریت کنید بطوریکه مشتریان هیچ گونه اطلاعی از یکدیگر ندارند. حالت اجاره ای سیستم، حفظ و نگهداری کد و سیستم را ساده می کند.

تعدادی از استفاده کنندگان ریما چندین وب سایت در قالب یک سیستم برای مشتریان خود راه اندازی کرده اند.

مدیریت همه سایت ها فقط با یک واسط کاربری

با استفاده از سیستم مدیریت محتوای ریما شما می توانید همه سایت های خود را از یک مکان واحد به آسانی مدیریت کنید، به جای اینکه به چندین برنامه با نام کاربری و رمز عبور متفاوت دسترسی داشته باشید. فقط کافیست وارد سیستم مدیریت محتوا شوید و تمام سایت ها و اطلاعات خود را از یک مکان مشخص مدیریت کنید.