RIMA

امکانات سیستم مدیریت محتوای ریما

ریما مجموعه ای از بهترین امکانات را جهت مدیریت سایت برای شما فراهم آورده است

انتخاب هوشمند زبان

وقتی که بازدیدکننده جدیدی به سایت شما مراجعه میکند محتوای زبانی که محتوای سایت باید در آن زبان نمایش داده شود فورا به صورت اتوماتیک انتخاب و نمایش داده میشود:
  • براساس نام دامنه (برای مثال mycompany.ir بصورت پیشفرض محتوای سایت فارسی را نمایش میدهد)
  • بر اساس تنظیمات زبان مرورگر

تبدیل خودکار زمان برای وب سایتهای جهانی

ریما به کاربران اجازه میدهد تا ناحیه زمانی خود را انتخاب کنند و تاریخ ها و زمان ها را درسایت بر اساس ناحیه زمانی محلی خود مشاهده کنند.برای مثال اگر کاربری در لندن است و سرور در ایران واقع شده است کاربران میتوانند زمان ها و تاریخ ها را به وقت و تاریخ محلی یعنی لندن مشاهده کنند نه به وقت و تاریخ سرور.

ساختار منعطف سایت

در ریما هر زبان میتواند ساختار اختصاصی خودش را مستقل از دیگر زبان ها داشته باشد.

فرایند گردش کاری مختص یک زبان خاص

شما میتوانید یک فرایند گردش کاری با افراد خاص را برای هر زبان تعریف کنید.بنابراین اگر شما در یک کشور خارجی مانند ترکیه دفتر کاری دارید که نسخه ترکیه ای سایت شما را مدیریت میکنند ، میتوانند فرایند گردش کاری متفاوتی نسبت کسانی که در دفتر ایران شما وب سایت فارسی زبان شما را مدیریت میکنند داشته باشند.

همچنین میتوانید تعیین کنید که چه کاربرانی مجاز به کار با چه زبان هایی هستند.

فرمت تاریخ و زمان

ریما میتواند برای هر نوع تقویم و فرمت عددی پیکربندی شود.

محتوای ترجمه شده

ریما صفحاتی را که هنوز ترجمه یا به زبان مقصد به روز رسانی نشده اند به شما نشان میدهد.

واسط کاربری ترجمه شده به زبان های مختلف

واسط کاربری ریما در زبان های مختلف در دسترس است.علاوبر زبان هایی که بصورت استاندارد در دسترس هستند شما میتوانید ترجمه خودتان را داشته باشید و کلمات و جملات را به نحوی که مناسب زبان مقصد است ترجمه کنید.

یونیکد و زبان های شرقی

کلیه مطالب بصورت یونیکد ذخیره میشوند و از فرمت های UTF-8 و UTF-16 پشتبانی بعمل می آید تا از نمایش صحیح زبان های شرقی و برخی زبان های اروپایی اطمینان حاصل شود.زبان هایی مانند فارسی،روسی،اسپانیایی و ... .