RIMA

امکانات سیستم مدیریت محتوای ریما

ریما مجموعه ای از بهترین امکانات را جهت مدیریت سایت برای شما فراهم آورده است

ویرایش پروفایل از طریق سایت برخط

با استفاده از وب پارت های آماده شده، شما می توانید به آسانی قابلیت ویرایش اطلاعات پروفایل کاربری را بدون هیچ نیازی به برنامه نویس فعال کنید. فرم ویرایش به طور کاملا دلخواه قابل پیاده سازی است و شما می توانید انتخاب کنید که چه فیلد هایی قابل ویرایش باشند.

در پروفایل، کاربران می توانند نام مستعار خود را که می تواند با نام کاربری او متفاوت باشد مشخص کنند. همچنین کاربران می توانند تصویر کاربری (آواتار) خود را در پروفایل بارگذاری کنند.

قابلیت تنظیم نمایش اطلاعات کاربری

کاربران این امکان را دارند تا مشخص کنند چه فیلدهای اطلاعاتی در پروفایل کاربری آن ها نمایش داده شوند و مدیران می توانند این مقادیر نمایشی را مجددا تنظیم نمایند. اطلاعات شخصی می تواند به افراد زیر نمایش داده شود :
  • هیچ کس
  • همه
  • فقط اعضاء ثبت نام شده
  • فقط دوستان

فیلدهای دلخواه

در سیستم ریما، شما محدود به فیلدهای کاربری از پیش تعریف شده نیستید و می توانید فیلدها با انواع مختلف ورودی (متن، اعداد، تاریخ، فایل و ...) را با انواع کنترل های ورودی (textbox, HTML editor, textarea, dropdownlist, checkboxes, radio buttons, غیره. یا حتی کنترل های دلخواه) خودتان تعریف کنید. اینکار بدون هیچ برنامه نویسی و فقط از طریق پنل مدیریتی قابل انجام است.

بلاگ نویسی

با استفاده از ماژول تابلو اعلانات تعبیه شده در سیستم ریما، اعضاء سایت می توانند پیام ها و مطالب خود را در پروفایل کاربری خودشان پست کنند و یک بلاگ کوچک مشابه توئیت جهت اشتراک گذاری اطلاعات با سایر افراد ایجاد کنند.