RIMA

امکانات سیستم مدیریت محتوای ریما

ریما مجموعه ای از بهترین امکانات را جهت مدیریت سایت برای شما فراهم آورده است

بازبینی محتوا قبل از انتشار

ماژول مرحله بندی، محتوا را از محیط محلی به سرور اصلی همگام سازی می کند. شما می توانید همه تغییرات ایجاد شده بر روی سایت در سرور محلی را قبل از انتشار آن بر روی سرور اصلی بازبینی کنید.

استقرار قالب های جدید و سایر کدها میان سرورها

شما می توانید آبجکت هایی مانند قالب های صفحه، CSS استایل ها و جداول و غیره را میان سرورها همگام سازی کنید. اینکار موجب تسریع در بروزرسانی وب سایت ها فقط با چند کلیک می شود.

جدا بودن محیط محلی و محیط اصلی

مرحله بندی محتوا نه تنها مراحل اضافی تایید و کنترل کیفی را به فرآیند انتشار اضافه می کند بلکه محیط محلی و محیط اصلی را نیز جدا می کند. این بدان معناست که شما می توانید واسط مدیریتی را از سایت اصلی غیرفعال کنید و همه تغییرات خود را از طریق سرور محلی بر روی سرور اصلی اعمال کنید.

داشتن یک سرور محلی به مدیران محتوا این امکان را می دهد که تغییرات خود را بر روی سرور محلی ایجاد کنند و سپس این تغییرات را به سرور اصلی انتقال دهند.

انتشار محتوا بر روی سرورها با موقعیت های جغرافیای متفاوت

ار آنجاییکه شما می توانید محتوای بین چندین سرور را در یک زمان یکسان همگام سازی کنید، می توانید سرورهایی را که سیستم ریما بر روی آن ها قرار دارد و ممکن است از نظر جغرافیایی فاصله زیادی با هم داشته باشند را اجرا کرده و محتوای هر کدام از سرورها را با سرور محلی خود همگام سازی کنید. این کار زمانی برای شما مفید است که سرورهای شما در نقاط مختلفی از کشور و یا در نقاط مختلف جهان قرار دارند در نتیجه بازدیدکنندگان شما می توانند در تمام نقاط محتوای سایت شما را بروز شده مشاهده کنند.