RIMA

امکانات سیستم مدیریت محتوای ریما

ریما مجموعه ای از بهترین امکانات را جهت مدیریت سایت برای شما فراهم آورده است

توسعه تیمی با خطرات کمتر

زمانی که توسعه دهندگان در حال کار بر روی یک پروژه مشابه هستند یا حتی با هم بر روی یک آبجکت خاص همکاری می کنند، یک خطر بزرگ وجود دارد که آن ها کارهای یکدیگر را بازنویسی کنند. با ماژول توسعه تیمی تعبیه شده در راهکار مدیریت محتوای وب ریما، توسعه دهندگان می توانند آبجکت هایی را که در حال کار بر روی آن ها هستند با  وضعیت"در حال بررسی سند یا ابجکت" قفل کنند، تا آنکه فقط یک توسعه دهنده بتواند آبجکت را ویرایش کند. زمانیکه کار بر روی آبجکت تمام شد، توسعه دهنده می تواند آبجکت را از وضعیت "در حال بررسی" خارج کند (خارج کردن آبجکت از قفل) تا توسط دیگران قابل دسترس و قابل ویرایش شود.

افزایش کارایی و بهره وری تیم توسعه

سیستم ریما با ارائه این ماژول به شما این امکان را می دهد تا به طور مستقیم این ماژول را با فرآیند توسعه خودتان و ابزارهای سورس کنترل موجود ترکیب کنید و بهره وری در کار تیمی یک پروژه را افزایش دهید.

قفل کردن آبجکت به همراه کنترل نسخه

قفل کردن آبجکت، مشابه روش قفل کردن محتوا (کار بر روی اسناد) کار می کند اما می تواند بر روی نسخه آبجکت ها با کدهای قابل ویرایش مورد استفاده قرار گیرد مانند آرایش ظاهری صفخه، CSS استایل ها، جداول و ظرف وب پارتها.

ماژول توسعه تیمی نه تنها این امکان را به شما می دهد تا آبجکت ها را در سیستم فایل یا سورس کنترل مدیریت و ذخیره کنید بلکه از ابزارهای دیگری مانند ویژوال استودیو و نرم افزارهای سورس کنترل مانند TeamFundation، Subversion و غیره پشتیبانی می کند.