RIMA

امکانات سیستم مدیریت محتوای ریما

ریما مجموعه ای از بهترین امکانات را جهت مدیریت سایت برای شما فراهم آورده است

اهراز هویت

سیستم ریما از چندین روش اهراز هویت استفاده می کند شامل :

  • اهراز هویت مبتنی بر فرم بر اساس اهراز هویت استاندارد ASP.NET
  • اهراز هویت مبتنی بر ویندوز و ترکیب با اکتیو دایرکتوری
  • اهراز هویت مبتنی بر شبکه های اجتماعی
  • اهراز هویت مبتنی بر درخواست
  • اهراز هویت چند عاملی
  • مکانیسم های اهراز هویت دلخواه برای پایگه داده های کاربری موجود یا سیستم های قدیمی

درباره راهکارهای اهراز هویت بیشتر بدانید

شخصی سازی بر اساس اهراز هویت

محتوا و منوی نمایش داده شده بر روی سایت آنلاین قابل شخصی سازی کردن است آن هم بر اساس مجوزهای خواندن کاربر که به سندی اختصاص داده شده اند. اگر یک کاربر مجوز خواندن یک سند یا صفحه خاص را نداشته باشد، آن صفحه قابل پیمایش از طریق منو نخواهد بود و کاربر آن صفحه را پیدا نخواهد کرد.

ثبت نام دو مرحله ای

زمانیکه که کاربران بر روی وب سایت ثبت نام می کنند، شما ممکن است نیاز داشته باشید کاربران جهت تایید ثبت نام بر روی یک لینک که در یک ایمیل برای آنها ارسال شده کلیک کنند، با اینکار شما اطمینان حاصل می کنید که ایمیل وارد شده کاربران یک آدرس ایمیل معتبر است. شما همچنین می توانید تمام کاربرانی که اخیرا ثبت نام کرده اند قبل از اینکه وارد سیستم شوند، تایید کنید.

مدیریت کاربر

سیستم ریما می تواند میلیون ها حساب کاربری در پایگاه داده ذخیره کند و همه آن ها از طریق واسط مدیریتی سیستم به آسانی قابل مدیریت هستند. هر پروفایل کاربری می تواند شامل هر نوع فیلد دلخواهی که توسط مدیران تعریف شده، باشند. حساب های کاربری جدید می توانند توسط مدیران ایجاد شوند، همچنین می توانند از طریق سیستم های خارجی به سیستم وارد شوند یا بازدید کنندگان می توانند از طریق وب سایت ثبت نام کنند و یک حساب کاربری ایجاد کنند. سیستم ریما وب پارت هایی برای ثبت نام و مدیریت حساب کاربری توسط کاربران (تغییر رمز عبور، ویرایش جزئیات کاربران و ...) را فراهم آورده است.

قابلیت ترکیب با کدهای امنیتی (reCAPTCHA)

سیستم ریما قابلیت ترکیب با کد امنیتی گوگل را فراهم آورده تا از وب سایت شما در برابر اسپم ها و ... محافظت کند. کد امنیتی (reCAPTCHA) یک تجربه خوب در اختیار کاربران می گذارد و تشخیص بات ها و کاربران نهایی فقط با یک کلیک قابل شناسایی است. با قابلیت جدید کد امنیتی گوگل (reCAPTCHA) تعداد قابل توجهی از کاربران معتبر شما، چالش کد امنیتی جدید گوگل را بدون اینکه مجبور به حل کد امنیتی (CAPTCHA) شوند، پاس می کنند.

ایجاد انواع نقش های کاربری دلخواه

هر کاربر می تواند چندین نقش را به خود اختصاص دهد. در حالیکه چندین نقش از پیش تعریف شده در ریما وجود دارند، مدیران می توانند به آسانی نقش های خود را تعریف کنند و به آن مجوزهایی را تخصیص دهند.

محافظت در مقابل درخواست های جعلی (CSRF)

CSRF مخفف Cross-Site Request Forgery می باشد. سیستم ریما به شما کمک می کند تا امنیت وب سایت خود را با ارائه این روش افزایش دهید. این سیستم وب سایت های تولید شده توسط ریما را در مقابل خطرات CSRF بدون کاهش عملکرد وب سایت محافظت می کند. این سیستم جایگزینی برای سیستم محافظتی قدیمی ViewState می باشد. این سیستم مبتنی بر توکن هایی برای سنجش اعتبار درخواست است.

ماژول مجوزها

هر ماژول مجموعه ای از مجوزهای از پیش تعریف شده (مانند خواندن، ویرایش، حذف، تایید و ...) دارد و مدیران می توانند این مجوزها را به کاربران تخصیص دهند. اگر شما یک ماژول دلخواه در سیستم ریما توسعه دهید می توانید از سیستم مجوز تعبیه شده برای مدیریت دسترسی به ویژگی های مشخص، استفاده کنید.

آزمون های امنیتی

سیستم ریما آزمون های امنیتی مفصلی را طی کرده است و توسعه دهندگان ما کدهای امنی را در این سیستم به کار برده اند.

تخصیص مجوزها به محتوا

سیستم ریما قابلیت مدیریت محتوا با تخصیص مجوزها را دارد. چون محتوا در سیستم ریما به صورت یک ساختار درختی سازماندهی شده است، شما می توانید مجوزهایی برای کل سایت، برای یک بخش انتخابی خاص یا فقط برای یک سند تنظیم کنید.مجوزها می توانند توسط صفحات زیرین محتوا به ارث برده شوند، در عین حال شما می توانید وراثت را نادیده گرفته و مجوزهای خاصی برای هر بخش تنظیم کنید. همچنین می توانید صفحاتی که مجوزها را از سند والد به ارث برده اند بازنویسی کنید.