RIMA

امکانات سیستم مدیریت محتوای ریما

ریما مجموعه ای از بهترین امکانات را جهت مدیریت سایت برای شما فراهم آورده است

خودتان بسازید

سیستم ریما داشبوردی فراهم آورده که به طور قابل توجهی نسبت به سایر داشبوردها بهبود داده شده است. این داشبورد نیاز شما برای دسترسی مستقیم به اطلاعات کاربردی را بدون هیچ پیچیدگی سیستمی بر طرف می کند. این داشبورد سرعت انجام امور شما را با استفاده از منوی خود ساخته شما بالا می برد. شما می توانید چینش داشبورد خود را به طور دلخواه مرتب کنید و تجربیات خود را در داشبورد شخصی سازی کنید تا به حداکثر بهره وری و راحتی دست یابید.

دید کلی نسبت به عملکرد سیستم

شما می توانید تعداد بازدیدکنندگان، فرم های ارسال شده، مخاطبین در انتظار یا معلق و ایمیل های صف شده را بررسی کنید. می توانید مشاهده کنید چه تعداد از آزمون های A/B و تخفیفات در سیستم در حال اجرا هستند و چه مدت زمانی از آخرین راه انداری سیستم گذشته است. در صورتیکه نیازمند اطلاعات بیشتری هستید، می توانید بخش های جدید اضافه کنید، اینکار با اصلاح و تغییر چینش و توسعه لیست دلخواه شما به آسانی انجام می شود.

زیر چشمی همه چیز را زیر نظر بگیرید

در سیستم ریما، داشبورد به شما دید لحظه به لحظه با نمایش اطلاعات جاری از برنامه های مختلفی که در بخش های متفاوت داشبورد قرار داده اید، ارائه می دهد. با اینکار شما می توانید اطلاعات خود در مورد وب سایت و کمپین ها را همواره بروز رسانی کنید بدون اینکه نیازی به اجرای بخش های مختلف برنامه به صورت مجزا داشته باشید.

جریان زندگی در ریما

در ماژول داشبورد سیستم ریما، شما می توانید فضای کاری اطراف خود را طراحی کنید. یک حس فوق العاده داشته باشید، دید کلی نسبت به پروژه های در حال اجرا داشته باشید و یک محیط عاری از بهم ریختگی، آرام و با بهره وری بالا داشته باشید.