RIMA

امکانات سیستم مدیریت محتوای ریما

ریما مجموعه ای از بهترین امکانات را جهت مدیریت سایت برای شما فراهم آورده است

ارائه محتوا با شخصی سازی محتوا

در ریما ماژولی بنام شخصی سازی محتوا ارائه شده است که براساس سابقۀ مشاهدات فردی ، محتوای درست را در زمان درست به شخص درست ارائه میکند.
فاکتورهای تجزیه و تحلیل شامل موارد ذیل هستند:
  • دموگرامی - آدرس ، سن ، عنوان شغلی ، جنسیت ، و غیره
  • رفتاری - صفخات بازدید شده ، محتوای دانلود شده ، محصولات خریداری شده ، مشارکت درکمپین ها (کلیک بر روی کمپین ها) ، کلمات کلیدی جستجو شده ، و غیره
  • حوزه مشتری - مرحله خرید ، مکان ، زمانی از روز ، مرورگر یا دستگاه مورد استفاده و غیره

انعطاف پذیر برای توسعه دهندگان

با استنفاده از طراح بصری قوانین ، توسعه دهندگان میتوانند قوانین جدید ایجاد کنند که بعدها توسط بازاریاب ها استفاده شود.همچنین توسعه دهندگان میتوانند با استفاده از زبان ماکرونویسی بنام K# قوانین پیشرفته شخصی سازی ایجاد کنند.زبان ماکرو نویسی امکان تعریف نامحدود قوانین را در اختیار توسعه دهندگان قرارداده است.

تعریف قوانین شخصی سازی محتوا

طراحی بصری قوانین در ریما ، تعریف راهبردها و قوانین شخصی سازی را برای بازاریابان ساده کرده است و قابلیت ایجاد قوانین جدید برای انواع متنوعی از سناریوهای واقعی بازاریابی آنلاین را برای بازاریابان بصورت بکجا فراهم کرده است.

کاربرد تجزیه و تحلیل

شخصی سازی وب سایت از طریق ماژول تحلیلگر وب به شما امکان میدهد تا بتوانید ، صفحات بازدید شده را پیگیری کنید ، کاربرانی را که مداوم از سایت شما بازدید میکنند شناسایی کنید و محتوای متناسب با علاقمندی آنها را تولید و در اختیارشان بگذارید.