RIMA

امکانات سیستم مدیریت محتوای ریما

ریما مجموعه ای از بهترین امکانات را جهت مدیریت سایت برای شما فراهم آورده است

تعریف و ایجاد کارگروه های جدید و مدیریت آن توسط کاربر نهایی

کاربر می تواند بدون نیاز به دسترسی به بخش مدیریتی کارگروه جدیدی را ایجاد و مدیریت کند. قالب اولیه کارگروه از قالب از پیش تعریف شده که توسط توسعه دهنده طراحی شده، کپی می شود. کارگروه ایجاد شده ممکن است نیاز به تایید مدیر داشته باشد که البته این نیاز کاملا اختیاری است. کاربری که کارگروه را ایجاد کرده است می تواند محتوا، تنظیمات و همه ویژگی های آن را مدیریت کند. همچنین می تواند افراد دیگری را برای پیوست به کارگروه خود دعوت کرده و هرکدام از آن ها را به عنوان مدیر گروه به اختیار تعیین کند.

سفارشی سازی مجوزها

محتوای یک کارگروه ارائه شده در پورتال می تواند توسط همه بازدید کننده های سایت قابل مشاهده باشد یا می تواند فقط توسط اعضاء ثبت نام شده و یا فقط توسط اعضاء کارگروه
قابل مشاهده باشد. هر کارگروهی که در سایت تعریف می شود مجموعه ای منحصر بفرد از نقش ها را در بر می گیرد که تعیین می کند چه فعالیت هایی توسط اعضاء قابل انجام است. در این مجموعه نقش هایی به کاربران ارائه می شود که شما می توانید در محدوده کارگروه تعریف شده یک نقش خاص را به یک فرد خاص اختصاص دهید مثل مدیر پروژه یا کتابخانه اسناد.

طراحی دلخواه و مجزا قالب کارگروه

شما می توانید قالب بصری صفحاتی که به کارگروه تخصیص یافته را تغییر دهید. طراحان وب ریما مجموعه ای از قالب ها را با استفاده از استایل شیت ها آماده کرده اند و شما می توانید یکی از آن ها را انتخاب کنید. همچنین متناسب با نیاز شما، تیم توسعه دهندگان ریما می توانند قابلیت های جدیدی را به کارگروه اضافه کنند مانند ماژول های دلخواه و سفارشی یا ترکیب با سیستم ها دیگر.

محتوای اختصاصی هر کارگروه

هر کارگروه بخش مستقلی از وب سایت شما را ارائه می دهد. ویژگی هایی همانند پروژه ها یا انجمن ها در هر کارگروه به صورت مجزا و مستقل مدیریت می شوند. در این روش، شما می توانید محتوای کارگروه را به نواحی تعریف شده مثلا برای کارهای انفرادی و کارهای تیمی تقسیم بندی کنید.

همکاری

این ماژول تعدادی ویژگی ارائه می دهد که شما را در ارتقاء بهره وری و افزایش ارتباطات میان تیمی کمک می کند. شامل :
  • تابلو اعلانات
  • انجمن ها
  • ویکی - ایجاد و ویرایش صفحه توسط اعضاء گروه
  • تقویم کار تیمی
  • کتابخانه رسانه برای اشتراک تصاویر و ویدئوها